KURULUŞ:1988

Makina Mühendislik Müşavirlik Müm.ve Tic.Ltd.Şti

1988’den gümümüze biriken deneyimlerimizi, bağımsız kaynak olarak sizlerle paylaşmak, markaya takılmadan işletmenize daha uyan ve kapsamlı uygulama ile Kestirimci Bakım’dan yüksek performans alınması, Endüstri-4 ile gelişen Bakım-4 düşüncesine geçiş için DANIŞMANLIK Hizmetimiz Başlamıştır.

Mevcut uygulamanız hangi seviyede, geliştirmek için daha ne yapılabilir sorgulamaları yaparak sizlere yeni yol haritaları önerebiliriz. Sistem satıcısı sınırlamasını aşarak hızla gelişen dünyaya ayak uydurmanıza yardımcı olabiliriz.

1988’den günümüze sürdürmekte olduğumuz Vibrasyon Analizi eğitimlerimiz gelişerek devam etmektedir. 4 gün üzerinden ISO Kategori-1 ve ISO Kategori-2 müfredatında ANKARA adresimizde düzenlediğimiz Eğitimlerimiz ile ilgili detaylara web sayfamız EĞİTİMLER bölümünden erişebilirsiniz.  Farkımızı eğitimlerimize katılarak deneyimleyebilirsiniz.

2019 Kasım ayında Antalya’da EÜAŞ tarafından düzenlenen 2nci BAKIM Yönetim Çalıştayı’nda da 30 yıllık deneyimiz hakkında sunum yaptık.

Denizli’de 26-28 Eylül 2019 tarihlerinde MMO tarafından düzenlenmiş IX.BAKIM KONGRESİ’nde sunduğumuz bildiriye http://www.bakimkongresi.org/BTKS2019.pdf web linkinde yayınlanan kongre kitapçığı sayfa 19’dan ulaşabilirsiniz.

 

ANASAYFA

 

Vibrasyon Ölçüm  Analiz Hizmetlerimiz

 

TOPAZ Eğitimleri

 

TOPAZ’dan  Haberler

 

Kestirimci Bakım   Nedir?

 

Vibrasyon-Titreşim  Analizi Nedir?

 

Yerinde Balans

 

TOPAZ Makina Müh. Müş. Müm. Tic. Ltd. Şti.

 

450.Cad. No: 87-1 Soysal Apt. Birlik 06610 ÇANKAYA - ANKARA   T: 0533 416 8744   E-Posta : kubilay@topazmakina.com.tr